Çin'de yapılan düşük fiyat 1310 optik verici/fiber optik verici/optik verici ETX1324 Daha büyük görüntüle

Çin'de yapılan düşük fiyat 1310 optik verici/fiber optik verici/optik verici ETX1324

Stok durumu: Stokta var

₺1 677.32

Yeni ürün

Sosyal medyada paylaşın


CATV 1310nm Optik Verici ETX13224
açıklama:
ETX1314 1310nm optik verici ünlü marka yüksek doğrusallık DFB lazer benimser, ve inşa-mükemmel öncesi bozulma ayar devresi. dahili mikro-işlemci yazılım lazer izleme gibi birçok fonksiyonları vardır , numara ekranı, sorun alarm ve on-line yönetimi. kez çalışma parametre lazer sabit aralık dışında, bir kırmızı ışık olacak glistening için alarm.
özellikler
1. Yüksek performanslı DFB lazer yüksek kaliteli sinyal sağlamak, maksimum çıkış 36 mW.
2. Mükemmel distorsiyonu devresi mükemmel CTB ve CSO garanti etmek zaman C/N yüksek standart içinde.
3. With AGC/MGC kontrolü kararlı çıkış farklı RF in için garanti.
4. yerel yönetim ve motoring için Standart RS232 portu.
5. uzaktan yönetim için Standart RJ45 portu.
6. Switch güç kaynağı 90 V ~ 265 V AC veya-48 V DC için kullanıcı? s seçim.
 
parametreler
öğeler
1300-046
çıkış (mW)
? 06
çıkış (dBm)
7.8
dalga boyu (nm)
1310±20
Fiber Bağlayıcı
FC/APC Veya SC/APC
bant genişliği (MHz)
45 ~ 862
CNR (dB)
51
CTB (dB)
? 65
STK (dB)
? 60
RF In (dB & mikro; V)
80±5
Unflatness (dB)
? 0.75
güç Tüketimi
? 30 W
güç Gerilimi (V)
220VAC veya-48VDC
çalışma Sıcaklığı (° C)
-20 ~ 85
boyut (?)
19? ×11? ×. 75?
ağırlık (kg)
5.0
sipariş bilgileri
modülü
çıkış gücü
çıkış portu
AGC/MGC
SNMP
optik bağlayıcı
güç kaynağı (PS)
No. PS
EMTX1300
2 ~ 16 mW
1,2, 4
ile/Olmadan
SC/APC, FC/APC
-48VDC/220VAC
1,2
ilgili Ürünler
birçok Olumlu geri bildirimler
hizmet şartları
gönderi
1. eğer bir sipariş zaman, bir nakliye yöntemi seçin ve nakliye ücreti dahil sipariş için ediniz. öğeler sadece ödeme alındıktan sonra sevk
2. Biz ile sevk öğeleri DHL, Fedex, EMS, UPS, TNT veya Airmail.
ödeme
1 . biz alipay.
2. Biz alipay içinde varsayılan adrese gönderecektir. eğer bize bilgi yoksa.
Feadback
1. Your memnuniyeti ve olumlu geribildirim çok önemlidir. olumlu geribildirim ve 5 yıldızlı bırakın lütfen bizim ürün ve hizmetleri ile memnun iseniz.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 54cm x 52cm x 13cm (21.26in x 20.47in x 5.12in)
Marka Adı ERICGJSJ
Model Numarası ETX1324
Wavelength 1310nm
output power 24mW(13.8dB)
with or without SNMP without
single power or dual power supply single power supply
Laser XESTON

Bir değerlendirme yazın

Çin'de yapılan düşük fiyat 1310 optik verici/fiber optik verici/optik verici ETX1324

Çin'de yapılan düşük fiyat 1310 optik verici/fiber optik verici/optik verici ETX1324

catv 1310nm optik verici etx13224açıklama:etx1314 1310nm optik verici ünlü marka yüksek doğrusallık dfb lazer benimser, ve inşa-mükemmel öncesi bozulma ayar devresi. dahili mikro-işlemci yazılım lazer ...

Bir değerlendirme yazın

Ücretsiz Nakliye Uygun!

İlgili ürünler